حمایت از کالای ایرانی |تولید پوشاک

حمایت از کالای ایرانی |تولید پوشاک

در خصوص حمایت از کالای ایرانی |تولید پوشاک در ایران و دیگر کالاهای تولید داخل رهبر معظم انقلاب در دیداری با کارگران کشور فرمودند: “دولتمردان ما باید خرید کالاهای وارداتی که شبیه آن در کشور تولید می‌شود را باید بر خود حرام کنند”

این سخن بزرگی است برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی و سبب پیشرفت فراوانی خواهد شد زیرا استفاده از کالای تولید داخل در زمینه اشتغال کشور بسیار تأثیرگذار است؛و  افزایش تولید باعث  افزایش اشتغال ‌در کشور خواهد گشت .

دلایل نابسامانی در تولیدات ایران

که وجود تقلب گسترده، افزایش روز افزون  قیمت‌ها و قیمت‌گذاری براساس سلیقه‌ شخصی  توسط فروشندگان پوشاک باعث بی‌اعتمادی مردم و نابسامانی بازار پوشاک شده است و هر چند هنوز هم مشتریان به این بازار‌ها سر می‌زنند و کسادی کامل برای  فروشندگان و تولید کنندگان اتفاق نیفتاده، اما در هر حال تولید پوشاک ایرانی در خطر است و همچنین بی‌اعتمادی مردم نتیجه‌ای جز رکود بیشتر برای بازار پوشاک نخواهد داشت.

هرچند بازار پوشاک همیشه شلوغ و پرجنب وجوش است و این امر با نزدیک شدن به عید باستانی  نوروز برای برطرف کردن نیازهای اولیه که راهی جز مراجعه با بازارهای موجود وجود ندارد طبیعی است اما در هر حال باید تولید کنندگان پوشاک داخلی منتظر زنگ خطر باشند.

 مقام معظم رهبری برای اقتصاد مقاومتی

این اتفاق  در حالی در بازار پوشاک رخ داده و در حال ادامه یافتن است  که مقام معظم رهبری بارها و بارها به تولید داخلی توجه ویژه ای داشته اند تاکید کردند به حمایت از تولید و اقتصاد مقاومتی  وهمچنین فرموده اند:”در داخل کشور، ساختِ اقتصادی و بنای اقتصادی جوری باشد که از نیروهای مردم استفاده بشود، کمک واقعی گرفته بشود، برنامه‌ریزی بشود، بنای اقتصادی استحکام پیدا کند – که من حالا مواردی را ذکر خواهم کرد که این کارها باید انجام بگیرد – تکیه‌ی مسئولان کشور بر این باشد که حرکت اقتصادی کشور را این‌جوری قرار بدهند. اگر این شد، شکوفایی خواهد شد؛ اگر این شد، از تهدید دشمن دیگر نمی ترسیم، از تحریم دیگر تنمان نمیلرزد، از پایین افتادن قیمت نفت عزا نمی گیریم؛ این اقتصاد مقاومتی است. تکیه‌ی عمده‌ی اقتصاد مقاومتی هم باز روی مردم است؛ روی تولید داخلی است.”

در مقام عمل کارهای مشکلی است. خود من دستم سالها در اجرا بوده است؛ بنده میدانم اجرا کار سختی است امّا معتقدم این کار سخت را میتوان انجام داد. اجرا کردن سخت‌تر از حرف زدن است؛ امّا همین کار سخت را با همّت، با اعتماد به این مردم، با اعتماد به این جوانها، با اعتماد به سرمایه‌های داخلی کشور، با اعتماد به خدای متعال که وعده‌ی نصرت داده است، می شود انجام داد. یکی از کارها – که مهم‌ترین کار همین است – [این است که‌] باید تکیه‌ی بودجه به تولید داخلی باشد، یعنی به درآمدی که مردم تولید می کنند و مالیات می دهند.

سخنان مقام معظم رهبری  و سیاست های اقتصاد مقاومتی که قبلا توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده بود تاکنون در صنعت پوشاک و نساجی محقق نشده است.

سخن پایانی

امیدواریم که دولت مردان برای رشد روز افزون پوشاک  و نساجی ایران گام بلندی بردارند و برند های نامعتبر خارجی را از عرصه ی رقابت با محصولا ایرانی خارج کنند ، همچنین برند های معتبر پوشاک در ایران و تولیدی های پوشاک بی نام و نشان ایرانی در جهت تولید محصولات باکیفیت گام بردارند .

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد تونبان

تونبان برند برتر پوشاک ایرانی ، تولید کننده ی انواع لباس ست زنانه و مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، تیشرت شلوار مردانه و … می باشد .

برا خرید عمده ی پوشاک پاییزی ، خرید عمده ی پوشاک تابستانی ، خرید عمده ی پوشاک بهاری و خرید عمده ی پوشاک زمستانی به نمایندگی های پخش محصولات تونبان مراجعه کنید .

آدرس و شماره تماس تولیدی پوشاک تونبان

آدرس و شماره تماس تولیدی پوشاک اندیشه