جدیدترین پالتو های 2019

کت و پالتو های به روز ۲۰۱۹

کت و پالتو های به روز ۲۰۱۹

پالتو پوششی است که هر دو جنس می پوشند ، برای گرما یا مد. کت ها به طور معمول آستین بلند دارند و از قسمت جلویی باز هستند و با استفاده از دکمه ها ، زیپ ها ، اتصال دهنده های قلاب و حلقه ، ضامن ها ، کمربند و یا ترکیبی از بعضی از آنها بسته می شوند. از دیگر ویژگی های احتمالی آن می توان به یقه ها ، بندهای شانه و … اشاره کرد.

به روز ترین مدل های پالتو

به روز ترین مدل های پالتو

تاریخچه ای از کت و  پالتو

پالتو یکی از اولین کلمات دسته بندی لباس در انگلیسی است که در اوایل قرون وسطا گواهی گرفته است.

روپوش قرون وسطایی و رنسانس (عموماً توسط نویسندگان لباس) به صورت طلایی ، پوششی بیرونی مردانه و زنانه با آستین کوتاه ، متناسب با کمر و دکمه جلوی آن است که دامن کامل در ملزومات آن نه برخلاف کت مدرن است.

تا قرن هجدهم ، پالتوها شروع به پوشیدن و به عنوان لباس بیرونی محسوب شد ، و تا اواسط قرن بیستم اصطلاحات پالتو و کت برای سبک های اخیر اشتباه گرفته می شد. تفاوت استفاده هنوز برای پوشاک قدیمی تر حفظ می شود.

در اوایل قرن نوزدهم ، کت ها به زیر  روپوش پوشیده می شد . اصطلاح اینکه  کت لباس زیر است اکنون باستانی شده ، اما این واقعیت را نشان می دهد که کلمه کت می تواند بیرونی ترین لایه برای پوشیدن در فضای باز  باشد که زیر آن لباس هایی با جنس نازک تر پوشیده شده است.

پالتویی به گونه ای طراحی شده است که بیرونی ترین پوشاک پوشیده از پوشیدن در فضای باز باشد ؛ در حالی که این استفاده هنوز هم در برخی مکان ها ، به ویژه در انگلیس نگهداری می شود ، در جاهای دیگر اصطلاح کت معمولاً برای نشان دادن تنها پالتو استفاده می شود .

نمونه ای از جدید ترین پالتو ها