مد جذاب رنگ سال ۱۳۹۸

مد جذاب رنگ سال ۱۳۹۸

رنگ سال ۱۳۹۸ یک رنگ بسیار جذاب و دوست داشتنی که بسیار زیباست و از لباس گرفته تا رنگ مو ، آرایش و … تحت تاثیر این رنگ هستند خب در اینجا می خواهیم زیبا ترین رنگ مد سال ۱۳۹۸ را بهتون معرفی کنیم .

 

ست کردن رنگ مرجانی زنده
۲- ست کردن رنگ آبی با رنگ مرجانی۹۸

رنگ مرجانی زنده با همه طیف‌های آبی به خوبی ست نمی‌شود بلکه فقط با آبی تیره، سرمه‌ای و اقیانوسی و آبی فیروزه‌ای به خوبی ست می‌شود. در عکس‌های زیر بهترین طیف‌های آبی مناسب برای ست کردن با گلبهی را می‌بینید.

ست رنگ سبز با مرجانی

و اما سبز، رنگ سبز نیز مانند آبی در طیف‌های خاصی از جمله سبز نعنایی، سبز مردابی و سبز تیره می‌تواند یک ست رنگی زیبا را برای شما خلق کند.

ست کردن رنگ سال 98
۴- ست کردن رنگ طلایی با مرجانی

رنگ طلایی یک رنگ خاص و زیباست و به راحتی با رنگ گلبهی ست می‌شود.

۵-ست کردن با رنگ‌های خنثی با رنگ مرجانی

مانند بیشتر رنگ‌ها که به راحتی با رنگ‌های خنثی ست می‌شود رنگ گلبهی نیز با رنگ‌های سفید، سیاه و خاکستری راحت هماهنگ می‌شود. البته باید به این نکته توجه کنید که ست گلبهی و خاکستری تیره چندان جالب نیست.

ست کردن رنگ 98 با سفید

ست کردن رنگ مرجانی زنده با رنگ مشکی

۶- ست کردن رنگ قرمز با رنگ مرجانی

در این جا منظور از قرمز، ترکیب‌های رنگی آن، یعنی شرابی، ارغوانی و صورتی است. رنگ صورتی و تن‌های رنگی آن (ترکیب رنگی صورتی و خاکستری) یک ترکیب ملایم و زیبا با رنگ سال ۹۸ به وجود می‌آورد و مناسب کسانی است که دوست ندارند خیلی شارپ لباس بپوشند.
ست کردن رنگ سال 98 و رنگ صورتی

در مقابل رنگ‌های ارغوانی و شرابی در ترکیب با گلبهی یک ترکیب زیبا و جذاب را به وجود می‌آورند. این ست رنگی بیشتر مناسب خانم‌هاست و به آقایان توصیه نمی‌شود.

ست کردن رنگ سال 98 و رنگ شرابی

۷-ست کردن رنگ زرد با رنگ مرجانی

برای ست کردن رنگ زرد با رنگ مرجانی زنده باید به دو سوی طیف رنگ زرد توجه کنیم. یعنی رنگ زرد زردچوبه‌ای و ته رنگ زرد. بله در مورد رنگ زرد نیز مانند سبز و آبی نمی‌توان همه طیف‌های آن را با رنگ سال ۹۸ هماهنگ کرد.

ست کردن رنگ مرجانی زنده و رنگ زرد

 

۸- ست کردن رنگ بژ با رنگ مرجانی

از رنگ‌های توصیه شده برای بهار و تابستان ۹۸ رنگ‌های بژ و خاکی هستند. این رنگ‌ها به خوبی با رنگ مرجانی زنده ست می‌شوند و می‌توانند یک ست رنگی مناسب برای خانم‌ها و آقایان ایرانی ایجاد کنند.
ست کردن رنگ سال 98 و رنگ خاکی

مد جذاب رنگ سال ۱۳۹۸ | مد رنگ سال ۱۳۹۹ | تولیدی پوشاک تونبان |