لباس عروس خاص و زیبا

لباس عروس خاص و زیبا

عروس ها در یک عروسی مهم ترین اعضای مهمانی در عروسی هستند. یک خانم عروس به طور معمول یک زن جوان است ،که مهم ترین شب زندگی او محسوب می شود که باید در بهترین روز زندگی اش لباس عروس خاص و زیبایی بر تن کند که در آن روز بتواند مانند ستاره ای بدرخشد.

انتخاب لباس  با توجه به فصل سال

اگرجشن ازدواجتان قرار است درفصل تابستان برگزار شود باید مدلهای بازتر و جنس خنک تری را انتخاب نمایید اما اگر جشن عروسیتان فصول زمستان و پاییزاست ، انتخاب لباس عروس پوشیده و بدون دنباله عاقلانه تر است زیرا خرید لباس عروس های دنباله دار باعث می شود که در این فصول که هوا بارانی و برفی است شما با یک لباس عروس گلی وارد مجلس شوید. لباس ابریشمی برای عروسی در تابستان اصلا مناسب نیست و به محض پوشیدن لباس شروع به عرق کردن می کنید.

از خرید لباس های عجیب و غریب اجتناب کنید

برخی از مدل های لباس عروس سال های سال کهنه نمی شوند و ترند هستند و همیشه زیبا و مدرن در سال های دیگر باقی می ماند بنابراین از این نوع لباس ها انتخاب نمایید و لباسهایی را که تنها در یک زمان خاصی مد هستند و سال های دیگر قدیمی خواهند شد را برنگزینید زیرا بعدا با دیدن عکس و فیلم عروسیتان خجالت می کشید آن را به دیگران نشان دهید.

مدل های زیبا و جذاب لباس عروس

لباس عروس زیبا و جذاب دنباله دار ۲۰۲۰ مناسب عروسی زیبای خود.

لباس عروس زیبا و جذاب  پشت باز با دامن تمام تور جدید و زیبا.

انتخاب لباس عروس پوشیده

برای زیبایی بیشتر تان و برای ظاهر شدن در جمع و برای پوشاندن بثورات پوستی، اثر جوش های قدیمی، سوختگی یا حتی ماه گرفتگی روی پوست بازو، گردن و سرشانه هایتان لباس عروس پوشیده انتخاب کنید. زیرا با این انتخا می توانید زیبا تر و خاص تر در شب عروسیتان جلوه کنید.

اگر لاغر اندامید ، می توانید مدل لباس عروس اروپایی (مدل لباس عروس بالماسکه) انتخاب کنید این لباس در قسمت سر آستین به حالت پف کرده دوخته می شود و سرشانه را به حالت ایستاده و خوش فرم جلوه می دهد.

اگر بازوهای بزرگ و حجیم دارید لباس عروس های آستین دار را انتخاب کنید.

لباس عروس بسیار خاص با دنباله ی بسیار زیاد که پوشنده را بسیار زیبا جلوه می کند.

لباس عروس با دامن تمام کلوش و یقه قایقی باز عروسکی زیبا.

این مطلب توسط شرکت تولیدی پوشاک تونبان تهیه شده که تولیدی کننده انواع لباس های زنانه ، مردانه و بجه گانه است با بهترین نوع کیفیت و مدرن ترین مدل های روز دنیا.

مطالب مرتبط :

مدرن ترین مدل های لباس عروس

لباس عروس