ست لباس خواب

لباس خواب

لباس خواب

لباس راحتی که برای استراحت در خانه و برای خواب است را لباس شبانه یا لباس خواب نیز گفته می شود . لباس هایی است که به هنگام خواب پوشیده می شود. سبک پوشیدن لباس شب ممکن است با فصول متفاوت باشد ، با سبک های گرم تر در شرایط سردتر و برعکس. برخی از سبک ها یا متریال ها علاوه بر اهداف کاربردی ، از نظر بصری جذاب نیز انتخاب می شوند.

لباس خواب مردانه

لباس خواب مردانه

لباس شب شامل:

انواع دیگر پوشاک معمولاً برای خوابیدن پوشیده می شود ، اما نه به طور انحصاری ، از جمله شلوارک مخصوص ورزشگاه ، تیشرت ، تاپ مخزن و شلوار جین و همچنین لباس زیر و بدون پوشاک بیرونی. همچنین ، خوابیدن بدون لباس غیر معمول نیست.

لباس بزرگسالان – و سایر لباس خوابهای پا که در بزرگسالان پوشیده می شود اما شبیه به یک نوزاد یا لباس خواب کودک است که معمولاً از پنبه تهیه می شود و تحت نام های مختلفی از مارک های مختلف به بازار عرضه می شود.
بابیدول – یک لباس شب کوتاه و گاه بی آستین و بدون آستین مناسب برای زنان ، که بطور کلی برای شباهت به کابوس دخترانه جوان طراحی شده است.

آیین نامه کمیسیون اصطلاح لباس خواب کودکان را شامل می شود که شامل هر کالایی از پوشیدن لباس (در اندازه های ۰-۱۴) ، مانند لباس شب ، لباس خواب یا موارد مشابه یا مرتبط مانند لباس باشد ، که عمدتا برای خوابیدن یا فعالیت های مربوط به آن پوشیده شده است. خواب ، به جز:  پوشک و لباس زیر؛  پوشاک نوزاد ، به اندازه کودک نه ماه یا بالاتر. و  پوشاک تنگ که ابعاد حداکثر مشخص را برآورده می کند.

ست لباس خواب زنانه و مردانه

ست لباس خواب زنانه و مردانه

همه لباس خواب و لباس راحتی کودک که در ایالات متحده به فروش می رسد ، موظف هستند مطابق با استانداردهای قابل اشتعال بودن لباس خواب کودکان ۱۶ C.F.R از قانون پارچه های قابل اشتعال (FFA) استفاده کنند. قطعات ۱۶۱۵ و ۱۶۱۶٫ علاوه بر این ، آنها باید مطابق قانون بهبود ایمنی محصولات مصرفی سال ۲۰۰۸ (CPSIA) شامل برچسب های ردیابی ، گواهی انطباق ، شرایط مورد نیاز برای محتوای سرب و روکش های سطح ، و پاسخگویی به الزامات فتالات.

 

 

 

تاریخچه لباس خواب