شستشوی روسری ابریشمی

شستشوی روسری ابریشمی

روسری ها و شال ها بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند اما اگر اهل مد وفشن باشید می دانید که اگر بخواهید یک روسری یا شال با کیفیت تهیه کنید باید هزینه زیادی بپردازید .با یک اشتباه کوچک ممکن است روسری تان خراب شود و هزینه ای که پرداخت کردید نیز از بین برود. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله شستشوی روسری ابریشمی را برای شما شرح دهیم تا بتوانید روسری های و یا شال های خود را در خانه بشویید و چندین سال آن را استفاده کنید.

 مرحله ۱

از یک کیسه مش برای محافظت از ابریشم در یک واشر بالا استفاده کنید.  واشرهای دارای بارگیری بالا ، به سمت مخالف با واشرهای جلوی درب که در داخل آن قرار گرفته است باز می شوند. واشرهای پر بار با استفاده از همزن که به سبد می چسبد ، چرخش و چرخاندن لباس کار می کنند. این می تواند روی پارچه خشن باشد. کیسه مش به محافظت از ابریشم ظریف کمک می کند.

  مرحله۲

روسری ها را با چرخه ظریف و کوتاه بشویید. اکثر ماشین های لباسشویی دارای یک تنظیم “ظریف” با دمای پایین هستند که ایده آل است. گرمای کم می تواند بافت را محکم کند ، و با نزدیک تر شدن نخ ها به هم پیچیده می شود.

از مواد شوینده ملایم استفاده کنید. از سفید کردن کلر به هر قیمتی خودداری کنید زیرا به ابریشم آسیب می رساند.
ابریشم را بطور دوره ای بررسی کنید. ممکن است بعد از نیم چرخه ، لباس را بیرون بیاورید.

 مرحله۳

چند دقیقه لباس را در حوله بپیچید. با این کار رطوبت اضافی از بین می رود. از پوشیدن لباس خودداری کنید ، زیرا این امر می تواند به پارچه آسیب برساند.

 مرحله۴

روسری را خشک کنید. ابریشم برخلاف بسیاری از پارچه های دیگر ، شکل خود را به خوبی حفظ می کند و کششی نخواهد داشت. ممکن است بدون آسیب رساندن به آن آویزان شوید تا خشک شود. در تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرید زیرا این می تواند رنگ را محو کند و از ریختن چوب جلوگیری کنید زیرا ابریشم می تواند لکه های روی چوب باقی بماند. اجازه دهید تقریباً کاملاً خشک شود. در این مرحله ، شما می توانید از یک خشک کن برای تکمیل مراحل خشک کردن استفاده کنید.

روسری را به مدت ۵ دقیقه در خشک کن قرار دهید. برخی از خشک کن های تام دارای تنظیمات ابریشمی هستند. اگر مال شما چنین نیست ، از تنظیمات هوای گرم استفاده کنید.
اغلب مطمئن شوید که ابریشم آسیب نبیند. ممکن است بخواهید یک تایمر تنظیم کنید تا مطمئن شوید خیلی طولانی در خشک کن باقی نمی ماند. وقتی روسری به ذائقه شما کوچک شد ، آن را بردارید.

تولیدی و عمده فروشی پوشاک مشهد تونبان

تونبان برند برتر پوشاک ایرانی ، تولید کننده ی انواع لباس ست زنانه و مردانه ، لباس راحتی مردانه و زنانه ، لباس ورزشی مردانه و زنانه ، تیشرت شلوار مردانه و … می باشد .

برا خرید عمده ی پوشاک پاییزی ، خرید عمده ی پوشاک تابستانی ، خرید عمده ی پوشاک بهاری و خرید عمده ی پوشاک زمستانی به نمایندگی های پخش محصولات تونبان مراجعه کنید .

آدرس و شماره تماس تولیدی پوشاک تونبان

آدرس و شماره تماس تولیدی پوشاک اندیشه