دوخت آسان کیف لوازم آرایشی

دوخت آسان کیف لوازم آرایشی

تونبان تولید کننده پوشاک برتر |کیف آرایشی یکی از کیف هایی است که هر خانمی باید داشته باشد . آیا حاضر هستید یکی از این کیف ها را برای خود بدوزید ؟ این کیف آرایشی به سرعت دوخت می شود و هدیه ای فوق العاده برای خانم های زندگی شما رقم می زند. به راحتی می توانید آنها را با پارچه بدوزید . با ما همراه باشید تا آموزش دوخت آسان کیف لوازم آرایشی را ببینید امیدوارم بپسندید .

موارد لازم برای دوخت کیف

  • پارچه
  • زیپ ۲۰سانتی متری
  • نخ
  • سوزن
  • قیچی
  • پلاستیک

زیپ را بگیرید و آن را در سمت راست پارچه بیرونی خود سنجاق بزنید تا جابه جا نشود و دوخت بزنیم . پیشنهاد می دهم هنگام نصب زیپ از پای زیپ استفاده نکنم.

پارچه خود را در سمت راست و پایین لبه کنید ، لبه هایی که روی زیپ قرار دارند و بدوزید . حتما توجه داشته باشید سنجاق بزنید تا جابه جا نشود .

پارچه های خود را باز کنید تا زیپ باز شود. پارچه بیرونی را به عقب برگردانید ، در امتداد لبه زیپ چرخانده و آستر را به پایین بچرخانید.

اکنون زیپ خود را باز کرده و کیف را با طرف های مناسب بچرخانید. زیپ را باز و بسته کنید و مطمعاً شوید که دوخت روی زیپ و نخ گیر نکرده باشد .

برای اتو کاری حتما از کاغذ استفاده کنید .

با دقت زیپ را به سمت پایین در امتداد لبه پارچه بکشید و اتو کنید. آستر به طور همزمان اتو خواهد شد ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که سگک زیپ روی آستر نباشد زیرا آستر را ذوب می کنید حتی اتو بر روی آستر چون پلاستیکی است ذوب می شود .

 

زبانه زیپ خود را بگیرید ، طرف های راست را به طول بچسبانید و با ۱/۴ سانتی متر بدوزید .

 

کیسه را به بیرون بچرخانید و با زیپ در وسط آن صاف قرار دهید. زبانه را به نصف ، با درز در قسمت داخلی تا کنید و به انتهای باز زیپ بچسبانید.

هر دو انتهای دوخت زیپ را با استفاده از دوخت در انتهای آن بدوزید .

دوخت به اتمام رسید ، می توانید از کیف جا لوازم آرایشی خود عروسک و یا جا کلیدی خوشگل آویز کنید .

مطالب پیشنهادی

دوخت ساک دستی مناسب خرید

دوخت کیف مناسب هدیه