جدید ترین پتو های ۲۰۱۹ فانتزی

جدید ترین پتو های ۲۰۱۹ فانتزی

استفاده از این نوع پتو ها ، مخصوصاً در شبهای سرد بسیار کار آمد است ، خود را با پتو ای زیبا و با کیفیت در  تختخواب گرم کنید به عنوان یک همراه خوب در هنگام داشتن چرت زدن راحت و راحت با پتو فوق العاده دنج ما – باید- در حالی که از ساعات شاد می توانید برای کمپینگ یا پیک نیک در هوای مرطوب استفاده کنید. خب در این مقاله نمونه هایی از جدید ترین پتو های ۲۰۱۹ فانتزی را به نمایش می گذاریم.

پتو مخمل سورمه ای

مزایای پتو

پتو پشم گوسفند پرتاب شده برای تختخواب اندازه گیری شده توسط ۵۰ “x60” برای صاحبان خانه با سلیقه های پیشرفته در دکوراسیون منزل مناسب است – رنگی شگفت انگیز این پتو را با ظاهری زیبا احیا می کند تا اتاق شما را مجذوب خود کند – از تخت و مبل لوکس خود محافظت کنید از خاک و لکه استفاده کنید تا آنها را تمیز و تمیز نگه دارید.

ویژگی های پتو

پتو تخت  احساس تنفس و سبک تری نسبت به پرتاب معمولی پتو پنبه ای برای گرم نگه داشتن بدن دارد – بخیه های مرتب باعث تقویت اتصالات در درزها و استحکام ساختاری بهتری با چشم انداز یکپارچه می شوند – طراحی دو طرفه حس نرمی متفاوتی را به شما ارائه می دهد برای بهبود خواب
انتخاب  پتو نرم از ۱۰۰٪ پارچه میکرو فیبر استفاده می کند تا از لایه های طولانی مدت استفاده کند و مقاومت کم رنگ تر از سایرین مانند پتو پنبه ای را ایجاد می کند .

پتو دو رو  زیباو فانتزی

۱۰۰٪ پلی استر

ظرافت و با طراحی شیک  همچنین گرما و شیرینی شما را حفظ خواهد کرد
طراحی سبک و زیبا که این پتو برای استفاده در فضای باز و خارج از منزل در منزل یا هنگام مسافرت ایده آل است
شستشوی آسان و مراقبت: پتو قابل شستشوی دستگاه است (در آب سرد). گرمازدگی (گرمای کم) از گرمای مستقیم خودداری کنید.

پتو  کودک و نوجوان

جنس: ۱۰۰٪ پلی استر ، نرم و با کیفیت بالا پارچه میکرو برای لمس نرم. دستورالعمل های مراقبت: تمیز کردن خشک و به طور جداگانه در آب سرد بشویید.
یک هدیه مناسب برای تعطیلات ، هدیه روز مادر ، هدیه تولد.

اندازه ۶۰ در۵۰ سانتی متر و در سایز های مختلف برای بزرگسالان ، نوجوانان ، کودکان نوپا ، بچه ها مناسب برای استفاده در خانه و مسافرت یا پیکنیک.

پتو ضد حساسیت

 

۱۰۰٪ پلی استر

خداحافظی کنید به آلرژی ها – این پتو ۱۰۰٪ از بین مواد حساسیت زا است ، زیرا در طراحی پلی استر کنه های گرد و غبار و حساسیت ها را دفع می کند ، بنابراین از سوزش پوست جلوگیری می کند. به همین دلیل این راه حل ایده آل برای افرادی است که از آلرژی رنج می برند.