ترفند های ساده مرتب کردن کمد لباس

ترفند های ساده مرتب کردن کمد لباس

برای آن که بتوانید کمد لباس خود را به بهترین شکل مرتب و آراسته کنید، ابتدا بهتر است به نکات ترفند های ساده مرتب کردن کمد لباس توجه داشته باشید تا بتوانید با روشی ساده و آسان همیشه مرتب باشید با ما همراه باشید تا با ترفند های ساده مرتب کردن کمد لباس آشنا شوید .

روش های ساده و کاربردی

  1. بهترین و اولین کار برای نظم دهی کمد لباس‌ها طبقه بندی کردن کمد است.
  2. دومین نکته برای مرتب کردن کمد لباس تفکیک لباس‌ها بر اساس لباس‌های مخصوص هر فصل، نوع استفاده و میزان استفاده از هر کدام است.
  3. مورد بعد برای این کار، تا کردن و چیدن لباس‌ها بر اساس شکل، رنگ و اندازه بر روی یکدیگر است.
  4. یک گام مهم دیگر برای جلوگیری از بهم ریختگی کمد لباس، جدا کردن و دور انداختن لباس‌ها و وسایلی است که مدت‌ها از آن‌ها استفاده نشده است. بدین ترتیب جای بیشتری برای وسایل مورد استفاده به وجود خواهد آمد.
  5. نکته دیگر این است که می‌توانید برخی از لباس‌ها مانند لباس‌های زمستانی که فصل آن‌ها گذشته است را در چمدان قرار دهید تا فضای بیشتری برای لباسهای مورد نیازتان باز شود.

آویز کردن به کیف و کفش

آویزان کردن کفش‌ها روشی است که به وسیله آن می‌توانید تعداد بیشتری از کفش‌ها را و بسیار تمیز و مرتب در کمد جا دهید. برای مرتب کردن کیف‌ها نیز هم می‌توانید آنها را کنار یکدیگر قرار داده و هم می‌توانید آن ها را به صورت آویزان در کمد لباسی خود جا دهید.

ترفندها و روش های ساده برای مرتب کردن کمد لباس

استفاده از ترفندی ساده برای مرتب کردن لوازم آرایشی

از آن جایی که معمولاً برخی افراد لوازم آرایش خود را در کمد لباس و یا کیف خود نگهداری می‌کنند، بهتر است محلی جداگانه برای آن‌ها در نظر گرفته شود. برای این منظور می‌توانید از لیوان یا سبد پلاستیکی کوچک استفاده کنید و لوازم آرایشی مانند براش ها، مداد یا … را در آن‌ها قرار دهید زیرا این روش خیلی مناسب باعث می شود به راحتی بتوانید لیوان ها را شستشو کنید .

ترفندها و روش های ساده برای مرتب کردن کمد لباس

۳درست کردن کاور هایی مناسب برای جوراب و لباس زیر و …

امروزه جا جورابی‌های دست ساز، زیبا و متنوعی در بازار وجود دارد. شما می‌توانید با قرار دادن آن‌ها در کمد و گذاشتن جوراب و دست کش درون آن‌ها علاوه بر نظم دهی به کمد، زمان کمتری را برای پیدا کردن آنها صرف کنید.

ترفندها و روش های ساده برای مرتب کردن کمد لباس

مرتب سازی  کشو‌ها

چیدن انواع لباس‌ها در کشو به صورت استوانه‌ای راه دیگر برای دسترسی آسان به لباس‌ها و مرتب کردن کمد است. برای زیبایی کار می‌توانید از جدا کننده‌های مخصوص که به راحتی قابل تهیه است نیز در کشو‌ها استفاده کنید.

ترفندها و روش های ساده برای مرتب کردن کمد لباس

استفاده کردن از رخت آویز‌های طبقه‌ای

این ترفندبسیار کاربردی و برای جمع و جور کردن و نظم بخشیدن به کمد استفاده از رخت آویز‌های طبقه‌ای است. با این کار می‌توانید تعداد بیشتری از لباس‌ها را با نظم بهتری در کمد جای دهید.

ترفندها و روش های ساده برای مرتب کردن کمد لباس


استفاده از جعبه یا سبد پلاستیکی

استفاده کردن از سبد یا باکس‌های پلاستیکی برای جمع کردن وسایل کوچک و اکسسوری‌ها و …در کمد از دیگر روش‌های مرتب کردن کمد لباس است. که می توان بر روی هر جعبه اسمی را هم انتخاب کنید تا راحت تر بتوانید ابزار مورد نظر خود را آماده کنید .

ترفندها و روش های ساده برای مرتب کردن کمد لباس

تولیدی پوشاک تونبان

این مطلب توسط شرکت تولیدی پوشاک تونبان تهیه شده تا شما ترفند های ساده مرتب کردن در خانه را بدانید .

شرکت تولیدی پوشاک تونبان

شرکت تولیدی پوشاک اندیشه