اندام شناسی

اندام شناسی و انتخاب لباس

اندام شناسی و انتخاب لباس

هر فردی باید انتخاب لباس خود را با توجه به اندام خود انتخاب کند و ما برای انتخاب راحت تر شما اندام تان را معرفی می کنیم تا شما بتوانید لباسی مناسب با اندام خود تهیه کنید ، با ما همراه باشید .

 اندام ها بر اساس علائم

به طور کلی تمامی اندام ها ، نمادی از علائمی را در خود  دارند ، همانطور که می دانیم ، بدن انسان صاف و تخت نیست و حالت ها و فرم هایی دارد ، که باعث می شود ، اندام های گوناگونی را داشته باشیم ، این اندام شامل :

 اندام ساعت شنی

این اندام دارای گودی کمر مشخص ، بغل و باسن کمی گرد و فرم سرشانه ها ملایم است ، پهنای باسن و سینه مشخص بوده و انحنا ی لازم را داراست . معمولا اختلاف دور کمر با دور باسن زیاد می باشد حرودا  ۲۵ سانتی متر  . نام ها ی دیگر این اندام  ، عبارت اند از : اندام ساعت شنی و اندام  X .

اندام مثلث

در بالاتنه این افراد خط سینه و پهنا ی شانه ، کوچک تر و در قسمت پهلو های باسن ،  پهن تر است ، دور باسن نسبت به دور کمر بزرگ تر ، و از جدول سایز بندی اندام بزرگ تر است

در بعضی از موارد ران هایی بزرگ دارند ، نام ها ی دیگر این اندام ، عبارت اند از :  اندام  مثلثی شکل ، اندام  A و اندام گلابی شکل .

اندام مثلث معکوس

اندام این گروه به دو دسته تقسیم می شود : ۱ –  اندام پسرانه یا ورزشکا رانه ، خط شانه از خط باسن پهن تر است  – شانه های پهن وسینه بزرگ تر از باسن ، پهلو ی باسن صاف است ، نام های دیگر این اندام ، عبارت اند از : اندام مثلث واژگون یا معکوس ، اندام V و اندام سیبی شکل .

اندام چهار گوش

در نمای روبه رو ، پهنای شانه ، باسن و کمر در یک خط قرار می گیرند ، اختلاف بین کمر و دور باسن ، کمتر است ، حدودا ۱۵ سانتی متر ،  کشیده  ، گودی و قوس پهلو احساس نمی شود ، باسن در نیم رخ صاف است ، ران ها و لگن سایز زیادی دارند .

نام های دیگر این اندام ، عبارت اند از : اندام صاف ، جعبه ای شکل و اندام H  .

اندام دایره ای

وزن این گروه افراد زیاد و به نسبت طول ، عرض اندام زیاد است ، تمام قسمت های بدن ، بازو ها ، پاها ، سینه ، کمر ، ران و باسن گرد است ، سرشانه ها نرم ، گرد و فاصله کمر تا سینه کم است ، با طور کل اندامی چاق دارند .

نام های دیگر آن ، عبارت اند از : اندام گرد ،  و اندام  O  .

 

مطالب مرتبط

خانم ها با اندام مستطیلی چه  لباسی بپوشند

چگونه لاغر شویم؛ ۱۵ روش کاهش وزن سریع اما مطمئن

با توجه به اندام خود لباس بپوشید

برای اطلاعات بیشتر فقط کافیه کلیک کنید