آموزش نقاشی روی کفش

آموزش نقاشی روی کفش

اگر مد لباس جوانی هستید ، کفش های پارچه ای ساده می توانند بوم ایده آل شما باشند. شما می توانید یک جفت کفش سفید خسته کننده را به چیزی واقعاً چشم نواز تبدیل کنید. با این حال ، آموزش نقاشی روی کفش نیاز به تلاش دارد: شما می خواهید طراحی خود را کامل کنید ، مواد خود را آماده کرده و قبل از شروع کار ، فضای کاری تمیز ایجاد کنید. برای ایجاد رنگ و لعاب منحصر به فرد از رنگ در کمد لباس خود ، یک جفت کفش بگیرید و خلاقیت خود را باز کنید.

کشیدن اشکال هندسی

شکل هندسی رسم کنید. مثلث طرح ، مربع ، سنجاقچه و خط. با اندازه ها و شکل های مختلف آزمایش کنید. خلاق شوید: اشکال عجیب و غریب مانند ذوزنقه یا هشت ضلعی را امتحان کنید تا طرح خود را ادویه کنید.

قبل از اینکه کفش خود را بکشید ، روی یک کاغذ تمرین کنید. به این ترتیب ، شما برای طراحی نهایی آماده خواهید بود.
خطوط خود را متفاوت کنید. نوارهای خطی ، خطوط نقطه دار یا گرداب ایجاد کنید. هرچه خطوط شما پررنگ تر باشد ، بهتر.

نوارها یا نقاط پولکا را بکشید. تصمیم بگیرید که آیا شما می خواهید ضخیم یا نازک و چقدر بزرگ می خواهید که آنها باشند. اگر هر نقطه یا خط به اندازه یکسان باشد ، الگوهای بهتر به نظر می رسند. نقاشی نقاط روی کاغذ خود را تمرین کنید. وقتی آماده شدید ، نقاشی یا خط را روی کفش خود شروع کنید.

کشیدن اشکال پیچیده

یک طراحی پیچیده تر بسازید. برای اولین بار از پروژه خود ، ساده را شروع کنید ، سپس یک بار طرح های پیچیده تر را امتحان کنید ، وقتی آویز نقاشی شد. تم های طبیعت روی کفش های پارچه ای زیبا به نظر می رسند. درختان ، گل ها و حیوانات مورد علاقه خود را بکشید. یا اگر طرفدار یک کتاب ، فیلم یا سریال تلویزیونی خاص هستید ، سعی کنید شخصیت ها را روی کفش های خود ترسیم کنید. شخصیت های کارتونی به دلیل طراحی صاف و ساده خود به بهترین وجه کار می کنند.
طرح خود را روی کاغذ بکشید. اگر می توانید چیزی را با طراحی مسطح بکشید ، می توانید آن را روی یک کفش بکشید. از کاغذ به عنوان صفحه تمرین خود استفاده کنید و طرح خود را به چندین روش مختلف ترسیم کنید. تا زمانی که از نقاشی خود کاملاً راضی شوید ، به آزمایش خود ادامه دهید.

انتخاب رنگ

تا زمانی که طرح خود را تمام نکردید ، روی کفش خود نکشید. تمرین اسکچ های شما می تواند خسته کننده باشد ، اما اگر از قبل برنامه ریزی کنید ، از اشتباهات طولانی مدت بیشتر جلوگیری خواهید کرد.

طرح رنگ خود را انتخاب کنید. در طرح های خود رنگ آمیزی کنید و با رنگ هایی که در کنار هم به نظر می رسند را آزمایش کنید. از ایجاد الگوهای رنگی که در هم می آیند یا از نظر زیبایی شناختی در کنار هم قرار ندارند ، خودداری کنید.

وقتی رنگ های خود را انتخاب کردید ، یک طرح نهایی را بسازید و آن را رنگ آمیزی کنید. آخرین نقاشی شما با رنگ آمیزی کفش هایتان طرح شما خواهد بود.
برای پاپ کردن رنگ ها ، رنگ های مکمل را در کنار یکدیگر قرار دهید. این باعث می شود هر دو رنگ در مقایسه با آن روشن تر به نظر برسند.

انتقال طرح بر روی کفش

طرح خود را روی کفش بکشید. ابتدا طرح خود را با مداد بکشید تا در صورت لزوم بتوانید پاک کنید. سپس با استفاده از یک قلم یا نشانگر پارچه ای ریز ، طرح خود را ردیابی کنید. شما برای جلوگیری از هرگونه خطا ، از یک طرح کلی و جسورانه و شفاف قدردانی خواهید کرد.
اگر به توانایی های هنری خود اطمینان ندارید ، از استنسیل استفاده کنید. استنسیل اغلب در فروشگاه های صنایع دستی موجود است. در صورت تمایل می توانید استنسیل خود را نیز ایجاد کنید.

چسابندن چسب برای رنگ کردن طرح بر روی کفش

مناطقی را که می خواهید بدون نوار نقاش رنگ کنید ، بپوشانید. اگر هر یک از قسمت های طراحی شما به رنگ سفید است ، آنها را روی نوار نقاش ردیابی کنید ، طرح را برش دهید و نوار را روی کفش قرار دهید.

بستن بندینک های کفش

بندهای کفش و هر نوع تزئینات خود را بردارید. اگر کفش شما توری دارد ، آنها را به طور موقت بردارید تا زمانی که دکوراسیون آنها را تمام نکنید. توری ها به خوبی به رنگ پاسخ نمی دهند و هر رنگی که اعمال می کنید پوسته پوسته می شود.
اگر کفش های شما از پارچه نرم ساخته شده است ، آنها را با کاغذ پر کنید تا در هنگام نقاشی شکل آنها حفظ شود. اگر شکل کفش شما به راحتی تغییر کند ، شما در طراحی خود دچار مشکل خواهید شد.

رنگ (های) پارچه را درون ظروف مناسب بریزید. اگر نیاز به ترکیب رنگ ها دارید ، مقدار کمی روی کاغذ مخلوط کنید تا نسبت رنگ ها را آزمایش کنید. وقتی رنگ مناسب را ایجاد کردید ، مقادیر بیشتری را در پالت خود مخلوط کنید. ابتدا همه رنگ های خود را آماده کنید تا بتوانید به سرعت کار کنید.
از طرف دیگر ، از قلم های رنگ پارچه ای استفاده کنید که کمتر کثیف و اغلب استفاده از آنها ساده تر است.

آغشته کردن اکریلیک بر روی کفش

قبل از رنگ آمیزی ، آغازگر آکریلیک را روی کفش های خود بمالید. بدون آغازگر آکریلیک ، طرح شما پوسته پوسته شدن آغاز خواهد شد. پرایمر برای خشک کردن در هر جایی از سی دقیقه تا یک ساعت طول می کشد ، بنابراین بر اساس آن برنامه ریزی کنید.
کفش های خود را مطابق طرح خود رنگ کنید. در حالی که ممکن است شما را به عجله وسوسه کنید ، یک دست آهسته و ثابت به شما نتایج پاکتری می بخشد. اگر فراموش کرده اید که چه رنگی را برای یک منطقه خاص می خواهید ، با مقاله نهایی طراحی خود مشورت کنید.
از برس های مختلفی در اندازه های مختلف استفاده کنید. اگر خطوط ظریف اضافه می کنید ، از یک برس رنگ باریک استفاده کنید. از نقاشی ضخیم تر یا اسفنج برای نقاشی مناطق وسیع استفاده کنید.
برای نقاط پولکا ، انتهای یک جوانه پنبه را مستقیماً درون رنگ آغشته کرده و در جای خود را روی کفش فشار دهید

رنگ کردن طرح

بگذارید رنگ خشک شود. اجازه دهید هر کفش قبل از اتمام کاملاً خشک شود. اگر می خواهید پروژه خود را زودتر به پایان برسانید ، کفش های خود را در یک منطقه آفتابی قرار دهید و بگذارید تا کاملا خشک شود.

زمان خشک شدن آکریلیک ها بسته به مارک متفاوت است. برای بارهای دقیق با برچسب مشورت کنید.
از لمس کفش خود تا خشک نشوید. خیلی زود لمس کردن آنها می تواند لک های انگشت ایجاد کرده و طراحی شما را به هم بزند.

لمس پایان را اضافه کنید. اگر زرق و برق ، مهره یا روبان خریداری کرده اید ، آنها را روی آن چسب بزنید. سعی کنید دکوراسیون های زیادی را اضافه نکنید. خیلی زیاد ممکن است از طراحی جدید کفش شما منحرف شود.

کفش های خود را مجدداً خشک کنید و خشک کنید. اگر می خواهید ظاهری بد بو یا خلاق داشته باشید ، به جای آن از یک روبان رنگارنگ یا یک بند ناف طرح دار استفاده کنید. آنها را به هم بچسبانید به طور منظم. فقط حتماً یک روبان را انتخاب کنید که بادوام باشد و به مرور زمان شکسته نشود.

برای یک استعداد زیبا ، مهره های نخ را روی کفش و روبان خود قرار دهید. از اضافه کردن زیاد و سنگین کردن کفش خودداری کنید: سه یا چهار مهره در هر توری کافی است.

تولیدی پوشاک تونبان

تولیدی پوشاک اندیشه