آسان ترین روش کوتاه کردن شلوار لی

آسان ترین روش کوتاه کردن شلوار لی

آیا دوست دارید شلوار جین محبوب قدیمی خود را با لبه های پایین و پاک شده و پاره شده بپوشید؟ اگر نه ، پس بیایید سعی کنیم آن را اصلاح کنیم. با آسان ترین روش کوتاه کردن شلوار لی مورد علاقه خود ، می توانیم به طور دقیق کف شلوار خود را بریده و آنها را روی چرخ خیاطی بدوزیم.

قبل از کوتاه کردن شلوار

اگر این شلوار جین کاملاً جدید است ، درست همانطور که پیش از دوختن آن پارچه را مجذوب خود کرده اید ، با استفاده از روشی که برای شستشوی شلوار جین استفاده خواهید کرد ، شلوار جین را بشویید و خشک کنید. هدف شما این است که همه کوچک شدن را قبل از اینکه شلوار جین را کوتاه کنید ، انجام دهید. توجه: شلوار جین طولانی تر است و شما باید قبل از شروع برداشتن شلوار جین قبل از کوچک کردن شلوار جین ، شلوار جین را آماده کنید. همیشه قبل از شست و شو از جلوگیری از لکه دار کردن جلوگیری کرده و از نوک تیز کردن یا نوار “روبرو” که در هنگام کوچک کردن شلوار جین به آن اضافه خواهید کرد ، جلوگیری کنید. یک کیت اصلی خیاطی باید به شما در انجام این کار کمک کند.

کفش از نظر طول تفاوت می کند

  • شلوار جین را امتحان کنید و نوع کفش را که معمولاً با شلوار جین می پوشید ، بپوشید. کفش ها باید اندازه و یکنواختی داشته باشند که معمولاً با شلوار جین می پوشیدید تا طول مناسب کفش های شما تمام شود.
  • اکثر مردم شلوار جین خود را به اندازه کافی طولانی می پوشند پس راست بایستید و به شخص دیگری اجازه دهید طول دلخواه را مشخص کند.
  • یک خط کش را در انتهای آن روی زمین در کنار پای شلوار ببندید. (توجه: همین روش می تواند برای علامت گذاری شلوار جین که می خواهید به عنوان شلوارک استفاده کنید ، کافی است از یک ملاک استفاده کنید نه یک خط کش) و تمام راه دور پا را علامت بزنید.)
  • دور پای شلوار را دور بزنید و انتهای خط کش را روی زمین نگه دارید و در حین کار در اطراف پا علامت گذاری کنید. (پس از جدا شدن شلوار جین باید سطح بالای پا قرار گیرد تا یک خط مستقیم حفظ شود اما تا حد امکان نگه دارید خط کش را روی زمین انجام دهید.)
  • شلوار جین را جدا کرده و سجاف مشخص شده را به سمت بالا بپیچید.
  • دوباره شلوار جین را امتحان کنید و مطمئن باشید که از طول مشخص خوشحال هستید. اگر از طول راضی نیستید این روند را تکرار کنید.

برش اضافات شلوار

به اندازه ای که قد شلوار اضاف است ، یک سانت  را از خط تاشو ، به سمت پایین پای شلوار جین ، علامت بزنید. این اندازه گیری را مجدداً بررسی کنید تا مطمئن شوید که صحت دارید.

با استفاده از قیچی تیز پارچه ، مواد اضافی را در خط ۱ علامت گذاری شده برش بزنید تا برش ترد تمیز و بدون پارچه کردن آن بدست آید.

دوخت لبه پایین شلوار

۱/۲ “را دوباره تا بزنید و لبه های آن را به داخل تا بزنید . این حالا باید خط شستشوی مشخص شده را در انتهای پای شلوار بگذارید.

سپس روی آن را اتو کرده و با سوزن فیکس کنید.

سپس با نخ مخصوص شلوار لی روی آن را دو مرتبه دوخت درشت بدوزید و در آخر نخ های اضافی آن را بچینید و اتو کنید.

تولیدی پوشاک تونبان

این مطلب توسط شرکت تولیدی پوشاک تونبان تهیه شده که تولیدی کننده ی انواع لباس های زنانه ، مردانه و بچه گانه است .

شرکت تولیدی پوشاک تونبان

شرکت تولیدی پوشاک اندیشه