لباس اسپرت زنانه

لباس اسپرت زنانه

برای هر مهمانی که می خواهیم برویم اولین فکری که به نظر مان می رسد! چی بپوشیم؟ مخصوصاً پوشیدن لباس اسپرت زنانه برای مهیمانی های خاص شبانه. خب در این مقاله که توسط شرکت تولیدی پوشاک تونبان تهیه شده شما می توانید به راحتی لباس اسپرت و زیبا بپوشید.

لباس اسپرت مجلسی مدل یقه باز

مدل این لباس کاملاً در قسمت های سرشانه باز است . این لباس ها ضمن حفظ آستین ، شانه های شما را به نمایش می گذارند. سبک شانه خاموش برای کسانی که می خواهند شانه و بازوی خود را نشان دهند عالی است اما تعهد ظاهری بی بند و باری را نمی خواهند.

پیراهن اسپرت تابستانه

 این پوشاک در ماه های گرم بهتر پوشیده می شود ، زیرا با بند بند اسپاگتی و گردنبند گسترده ای متناسب است. این لباس ها اغلب دور کمر محکم تر بوده و دامن کامل تری دارند. سبک و زنانه هستند و به بهترین وجه در یک الگوی خیره کننده گل و یا رنگ پاستلی دیده می شوند.

لباس اسپرت با کفش های مدرن

 لباس بدون بند و بدون بند است و بندهایی با اندازه متوسط روی شانه دارد. می توانید آن را با یک پیراهن یا یقه پیراهن زیر آن بپوشید. این لباس کوچک زیبا یک راه عالی برای نشان دادن چهره شما بدون نیاز به فشار بیش از حد به چیزی است!

تونیک اسپرت

لباس اسپرت در اوایل دهه ۱۹۶۰ روند گسترده ای داشت و از شکل ساده ای برخوردار بود. این یک لباس کوتاه و معمولاً بدون آستین است که از شانه ها آویزان است. این ایده آل برای کسانی که شکل بدن لاغر و ستونی دارند ، همانطور که مستقیم ظاهر می شوند. شما می توانید این مدل لباس را با یک ژاکت خاکی متوسط و یک جفت کفش پاشنه بلند یا حتی چکمه های بلند تا زانو استفاه کنید

تیپ اسپرت دانشجویی كه مدل ژان شریمپتون لباس مینی شیفت به جام ملبورن پوشید و پاهای برهنه و كلاه خود را به دنیا نشان داد. امروزه ، لباس های مینی به مراتب مینی و رسوایی کمتری دارند ، و آنها یک راه عالی برای جلب توجه و نشان دادن پین های شما هستند! این لباس برای هرکسی که می خواهد تأکید خود را روی پاهای خود بگذارد و دنیا را متوقف و چرخان کند ایده آل است! اگر آن را بدست آورده اید ، آن را فاش کنید!

پیراهن دکلته کوتاه

پیراهن دکلته کوتاه مدل لوله ای !  که محکم ، فرم مناسب و بدون بند. این لباس وقتی می خواهید لباس لختی و اغوا کننده بپوشید است ، بدون اینکه بخواهید خود را خنک نگه دارید ، به سبک ایده آل برای شب های تابستانی است. این لباس برای همه انواع بدن بسیار عالی است.

تیپ اسپرت چرم مشکی

لباس چرم زرق و برق دار بدون تسمه اسپرت. گفته می شود اولین لباس مدرن بدون تسمه در دهه ۱۹۳۰ توسط طراح ، Mainbocher سرچشمه گرفته است. همانطور که از نام این محصول پیداست ، این سبک بدون آستین و تسمه است و دقیقاً بالای نیم تنه قرار دارد و با تکیه بر روبند بدن شما برای حفظ کار خود ادامه می دهد. اگر احساس نمی کنید پوست نشان دهید ، همیشه می توانید این لباس ها را بپوشید.

برند ترین تولیدی پوشاک در ایران :