لباسهایی که دربهار سال جدید محبوبترند

لباسهایی که دربهار سال جدید محبوبترند:

مد لباس بهار سال ۱۳۹۹ از مدل لباس دهه‌های گذشته، همچون دهه ۶۰ و ۷۰ شمسی الهام گرفته شده است. با این حال مدل لباس‌ها جذاب‌تر و چشمگیرتر از دهه‌های گذشته است و در آغاز سال ۲۰۲۰ مورد توجه بسیاری از خانم‌ها و آقایان قرار گرفته است.و جزو لباسهایی که دربهار سال جدید محبوبترند

الف- استفاده خانم ها از کت در سال جدید

یکی از لباس‌هایی که به تازگی مورد توجه بسیاری از برندها و خانم‌ها قرار گرفته است و در بهار ۹۹ نیز بسیاری از خانم‌ها را با این مدل لباس جذاب خواهید دید، کت زنانه است. در دهه‌های گذشته نیز کت و دامن زنانه مورد توجه بسیاری قرار گرفت، اما این روزها مدل کت زنانه جذاب‌تر از سال‌های گذشته است.

۲- ست کردن کت با شلوار زنانه

یکی از مزیت‌های مدل جدید کت زنانه این است که شما می‌توانید این مدل لباس را به دو حالت رسمی و کژوال به تن کنید. در این صورت هیچ تعجبی ندارد که بخواهید این مدل کت را با شلوار پارچه‌ای، شلوار جین، پیراهن زنانه یا حتی دامن به تن کنید و این مسئله به انتخاب و سلیقه خودتان بستگی دارد.

۳- کفش مناسب با کت شلوار زنانه

اگر می‌خواهید یک استایل جذاب و رسمی داشته باشید، خرید کفش پاشنه بلند یا کفش تخت مجلسی زنانه را توصیه می‌کنیم. همچنین اگر می‌خواهید استایل کژوال و چشمگیری داشته باشید، از ترکیب کت زنانه و کفش ورزشی نگران نشوید. ترکیب این دو لباس کاملا متناسب و جذاب خواهند بود.

خرید کت زنانه برای بهار امسال به نفع شما خواهد بود. چرا که نه تنها در دید و بازدیدهای نوروز، بلکه در قرارهای رسمی و اداری نیز می‌توانید این کت را به تن کنید و استایل متفاوتی داشته باشید. همچنین این مدل کت هیچ‌گاه تکراری نخواهد شد و در محیط‌ و قرارهای کاری نیز می‌توانید از آن بهره‌مند شوید.

ب- کت شلوار مردانه، مناسب سال جدید

۱- کت و شلوار راه راه مردانه

 

کت و شلوار راه راه مردانه

کت و شلوار راه راه مردانه

به آقایانی که به لباس رسمی علاقه دارند این مژده را می دهیم که بهار ۹۹، فصل شما خواهد بود. از این رو طراحان توجه بسیاری به لباس‌های رسمی مردانه، به‌خصوص کت و شلوار داشته‌اند. از مدل‌های محبوب امسال، کت و شلوار راه‌ راه است.

با این حال این مدل کت و شلوار کمی با مدل‌ کت و شلوار کلاسیک متفاوت است و کت و شلوار مردانه بهار ۹۹ کمی مدرن‌تر از سال‌های گذشته هستند. در این صورت رنگ کت و شلوار راه‌راه تنها مشکی نخواهد بود و رنگ‌های از جمله آبی و سبز نیز می‌تواند در لیست انتخاب‌های متفاوت‌تان قرار گیرد.

۲- کت چرم

همیشه هوای فصل بهار در حال تغییر و گاهی بارانی و گاهی آفتابی است. از این رو کت چرم مردانه در بهار سال ۹۹، یک انتخاب هوشمندانه از سوی طراحان است. چرا که در این فصل نیازی به پوشیدن پلیور مردانه نیست و شما می‌توانید کت چرم مردانه را همراه با یک تیشرت یا پیراهن مردانه به تن کنید.

کت چرم مردانه بهار سال ۱۳۹۹، چندان طراحی مدرنی ندارد و شباهت بسیاری به همان مدل کت چرمی دارد که الویس پریسلی خواننده قدیمی آمریکایی و مارلون براندو، بازیگر فیلم‌های کلاسیک آمریکا در دهه ۵۰ میلادی به تن می‌کردند.

در طراحی این مدل کت چرم به مدل یقه و دکمه‌ها توجه خاصی شده است و اگر به مدل لباس کلاسیک علاقه دارید، این مدل لباس مردانه، انتخاب چشمگیری خواهد بود.

ج- پیراهن زنانه مناسب برای سال جدید:

پیراهن زنانه در بهار سال ۱۳۹۹ از محبوبیت بسیاری برخوردار خواهد بود. این پیراهن‌ها، کاملا به صورت کلاسیک طراحی شده‌‌اند و همانطور که در فیلم‌های دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی مشاهده می‌کنید، توجه خاصی به یقه و کمر پیراهن شده است.

معمولا قد این پیراهن‌ها تا مچ پا قرار دارد و از پارچه بسیار لطیفی ساخته شده است، از این رو در تن رها هستند. یکی از مدل‌های محبوب این پیراهن زنانه، پیراهن خال‌خالی است که در رنگ‌های سفید، مشکی، سبز و کرم مورد توجه بسیار از طراحان قرار گرفته است.

د- شلوار چرم شلوار مناسب سال جدید ویژه بانوان

به نظر می‌رسد طراحان از مدل شلوار جین یا پارچه‌ای خسته شده‌اند و بهار امسال تمرکز ویژه‌ای روی چرم داشته‌اند. شلوار چرم زنانه نیز یکی از ترندهای اصلی بهار امسال به شمار می‌آید و توجه بسیاری از علاقه‌مندان به مد و فشن را جلب خواهد کرد.

اگرچه شلوار چرم تنها در هوای سرد کاربرد دارد، اما شما می‌توانید در روزهای سرد و بارانی بهار، استایل خود را با این مدل شلوار چرم زنانه جذاب‌تر کنید. ترکیب یک شومیز زنانه و این مدل شلوار چرم، یک انتخاب چشمگیر و متفاوت خواهد بود.

هـ – مدل پیراهن هاوایی برگرفت از لباس های قدیمی مردانه ویژه بهار ۹۹

به نظر می‌رسد در طراحی مدل لباس بهار امسال، طراحان توجه خاصی به لباس‌های قدیمی دهه‌های گذشته داشته‌اند. پیراهن هاوایی مردانه یک مدل پیراهن با طرحی رنگارنگ است که استایل کژوال آقایان را جذاب می‌کند.

مدل پیراهن مردانه هاوایی از طبیعت بهار و تابستانی گرم و دلپذیر، گل‌های رنگارنگ و برگ درختان سبز الهام گرفته شده است. اگر می‌خواهید در طبیعت بهاری امسال گشت و گذار کنید، این مدل پیراهن مردانه ایده جذابی خواهد بود تا با طبیعت هم‌رنگ شوید.

و – شومیز با مدل آستین پفی زنانه

 

شومیز با مدل آستین پفی زنانه

شومیز با مدل آستین پفی زنانه

بسیاری از ما در عکس‌ها و فیلم‌های دهه ۶۰ و ۷۰ شمسی دیده‌ایم که بسیاری از خانم‌ها با بلوز یا شومیز آستین پفی در مهمانی‌های حضور داشتند. در واقع این مدل آستین طرفداران بسیاری به همراه داشت که چندین سال یکی از ترندهای اصلی در طراحی لباس زنانه محسوب می‌شد که در همان سال‌ها، مانتو آستین پفی نیز مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

در بهار سال ۱۳۹۹، شومیز آستین پفی از لباس‌های محبوبی است که جلوه جذابی به استایل شما می‌بخشد. این مدل آستین، پُف کمتری نسبت به مدل پیراهن یا شومیز آستین پفی‌های قدیمی دارد و همین مسئله، این مدل لباس زنانه را جذاب‌تر کرده است.

معمولا آستین این مدل شومیز زنانه را از تور یا حریر می‌سازند که این نوع پارچه‌ها زیبایی خاصی به لباس‌ها می‌بخشد و لباسهایی که دربهار سال جدید محبوبترند. اگر به این مدل لباس مد و فشن بهار ۹۹ علاقه دارید، می‌توانید با شلوار چرم زنانه یا دامن ترکیب کنید و استایل چشمگیرتری داشته باشید.

ح – کت و کاپشن های جین مردانه:

 

کت و کاپشن های جین مردانه

کت و کاپشن های جین مردانه

جین در مد و فشن هیچ سالی تکراری نمی‌شود، تنها از مدلی به مدل دیگر تغییر می‌کند! کت جین مردانه یکی از ترند‌های بهار سال ۱۳۹۹ است که علاقه‌مندان به جین می‌توانند از این مدل لباس مردانه بهره‌مند شوند.

به نظر می‌رسد بسیاری از افراد نمی‌دانند که کت جین را به چه مدل شلواری به تن کنند. اگر به جین علاقه دارید، می‌توانید کت جین را به همراه یک شلوار جین مردانه، اما با یک رنگ متفاوت به تن کنید. همچین شلوار کتان مردانه نیز انتخاب مناسبی برای این استایل خواهد بود.

ط – لباس بارانی زنانه

بهار، فصل باران است. عمده لباس‌هایی که برای این فصل طراحی می‌شود، نه به اندازه لباس‌های زمستانی گرم و نه به اندازه لباس‌های تابستانی، خنک هستند.

اگرچه مدل بارانی زنانه هر ساله تکرار می‌شود، اما همین مدل نیز تنوع بسیاری به همراه دارد و توجه بسیاری از خانم‌ها را به خود جلب می‌کند. بارانی زنانه هیچ‌گاه از مد و فشن خارج نمی‌شود و هر ساله توجه بسیاری از خانم‌ها را به خود جلب می‌کند.این ها جزو لباسهایی که دربهار سال جدید محبوبترند .