شستشوی لباس های پشمی

شستشوی لباس های پشمی

پشم یک ماده بسیار ظریف است که مستعد کوچک شدن است ، اما این بدان معنی نیست که شما نمی توانید وسایل پشم خود را هر از گاهی بشویید با ما همراه باشید تا شستشوی لباس های پشمی را به راحتی آموزش ببینید.

دست خود را با خیساندن آب صابون و سپس شستشو و خشک کردن هوا ، لباس خود را بشویید. همچنین می توانید لباس خود را روی پشم و یا ظرافت ظریف بشویید ، سپس لباس پشم خود را خشک کنید. ممکن است بعد از خشک شدن ، برای مقابله با انقباض ، مجبور شوید لباس پشم خود را به آرامی به اندازه اصلی خود برگردانید.

مراحل زیر را انجام دهید تا به آسانی بتوانید لباس های پشمی خود را بدون آن که کیفیت و زیبایی خود را از دست بدهند انجام دهید :

مرحله اول

یک سطل را با آب و صابون پر کنید. یک سطل تمیز یا وان را با آب ولرم پر کنید ، سپس یک مواد شوینده مایع ملایم را که برای پارچه ها و مواد ظریف تهیه شده است ، اضافه کنید. برچسب را برای راهنمایی در مورد چقدر مواد شوینده برای اضافه کردن یا اضافه کردن فنجان (۱۱۸٫۲۹ میلی لیتر) بررسی کنید.

مرحله دوم

لباس پشمی را اضافه کنید. جامه پشمی را درون سطل آب صابون بگذارید و آن را غرق کنید تا کاملا خیس شود. سپس از دستان خود استفاده کنید تا وسایل پشم را به مدت حدود یک دقیقه به آرامی در آب بچرخانید. این چرخش ملایم حرکت ماشین لباسشویی را تقلید می کند و به صابون اجازه می دهد تا از پشم عبور کرده و خاک یا ناخالصی ها را از بین ببرد.

مرحله سوم

بگذارید لباس ده دقیقه خیس شود. بعد از گذشت حدود یک دقیقه از حرکت دادن وسایل پشمی در آب ، بگذارید این پوشاک در حدود ده دقیقه در آب خیس شود و خیس شود.

مرحله چهارم

ژاکت را برداشته و آب اضافی آن را فشار دهید. بعد از ده دقیقه ، لباس پشمی را از آب خارج کنید. آیتم پشم را از یک گوشه به گوشه دیگر به داخل یک توپ بچرخانید و پوشاک توپ شده را فشار دهید تا آب اضافی آن خارج شود ، سپس این لباس را کنار بگذارید.

مرحله پنجم

سطل را خالی کنید و با آب پر کنید. سطل یا وان را کاملاً از آب صابون خالی کنید. سپس وان را با آب تمیز و آب گرم پر کنید تا دوباره بتوانید پشم را بشویید.

مرحله ششم

مورد پشم را در آب تمیز بچرخانید. جامه پشمی را مجدداً درون وان آب تمیز قرار دهید ، سپس درست مانند قبل آن را بپیچانید. با جابجایی لباس ، صابون باقی مانده را از پشم شستشو می دهد.

محله هفتم

شستشو را در صورت لزوم تکرار کنید. یک شستشو در آب تمیز باید کلیه صابون های لباسشویی را از بین ببرد. با این حال ، اگر آب بسیار صابونی است و به نظر می رسد هنوز صابونی موجود در پشم وجود دارد ، آب آن را بریزید ، آن را مجدداً با آب تمیز پر کنید و روند تعویض پوشاک را در آب تمیز تکرار کنید.

نکته :

برچسب مراقبت را بخوانید. شستشوی ماشین لباس پشمی احتمال کوچکتر شدن محصول را دارد ، بنابراین مهم است که قبل از شستشوی ماشین ، برچسب مراقبت از لوازم پشم را بررسی کنید.
اگر برچسب می گوید شستشوی دست ، بهتر است دست خود را به جای شستشوی ماشین بشویید. تنها در صورت تمیز کردن برچسب ، دستگاه را بشویید.