کروات طرح استیل مدرن

جدید ترین کروات های ۲۰۱۹

جدید ترین کروات های۲۰۱۹

کراوات یا به صورت ساده کراوات ، یک تکه پارچه بلند است که معمولاً توسط مردان برای اهداف تزئینی در اطراف گردن پوشیده می شود که در تیپ های رسمی بیشترین استفاده را دارد، زیر یقه پیراهنبا فرم خاصی   در گلو گره بست می شود . استفاده از کروات تیپ هر مردی رو بسیار متشخص و خوشتیپ و رسمی نشان می دهد .

استفاده کروات

در بعضی از فرهنگ ها ، مردان و پسران به عنوان بخشی از لباس های اداری معمولی یا لباس رسمی ، کروات می پوشند. بعضی از خانمها آنها را نیز می پوشند اما معمولاً به اندازه مردان نیست. کروات ها همچنین می توانند به عنوان بخشی از لباس (به عنوان مثال نظامی ، مدرسه ، پیشخدمت) پوشیده شوند ، در حالی که برخی از آنها لباس پوشیدن را به عنوان لباس روزانه می پوشند. کروات ها به طور سنتی با بستن دکمه پیراهن پوشیده می شوند ، و گره کراوات بین نقاط یقه می ایستد.

تاریخچه ای از کروات

به مزدوران کرواتی که در جنگ سی سال (فرانسه در طول سی سال (۱۶۱۸ – ۱۶۱۸) در فرانسه خدمت می کردند است . این مزدوران از مرز نظامی کرواسی با پوشیدن گردنبندهای کوچک و گره زده سنتی خود ، علاقه پاریسی ها را برانگیختند. و به دلیل تفاوت بین کلمه کرواتی برای کروات ها ، هرواتی و کلمه فرانسوی کروات ، این لباس نام کراوات (هوس در فرانسه) را بدست آورد.

  پسر پادشاه لوئیز چهاردهم ، در سن ۱۶۴۶ ، هنگامی که هفت ساله بود ، شروع به پوشیدن کراوات توری کرد و مد را برای اشراف فرانسوی تنظیم کرد. این مقاله جدید لباس شوق مد را در اروپا آغاز کرد. زن و مرد هر دو تکه پارچه را در گردن خود می پوشیدند. از زمان معرفی آن توسط پادشاه فرانسوی ، مردان لباسهای توری یا تند و تیز پوشیدند ، که زمان و تلاش زیادی برای ترتیب دادن داشت. این هوسها غالباً توسط رشته های طناب کوبیده شده ، مرتب و مرتب در کمان چسبانده می شدند.

با انقلاب صنعتی ، بیشتر افراد لباس راحتی کروات می خواستند که به راحتی پوشیده شود ، راحت باشد و یک روز کاری کامل داشته باشد. کروات ها به طرحی طولانی ، نازک و آسان برای گره زدن طراحی شده اند ، بدون اینکه به طور تصادفی از بین بروند. این طرحی است که  میلیون ها مرد از آن پوشیده اند و هنوز که هنوزه این کروات ها ، مد هستند.

مطالب مرتبط

جدید ترین کروات های ۲۰۱۹

استایل پرپی

۱۷ لباس ضروری مردانه

برای گلری کربات های جدید فقط کافیه کلیک کنید