تاریخچه پیراهن مردانه

جدید ترین لباس پاییزه مردانه

جدید ترین لباس پاییزه مردانه

لباس های پاییزی مردانه  که شاملسیوشرت شلوار ، بلوز شلوار مردانه ،  ژیله ی مردانه، ست کاپشن شلوار مردانه ، کت و  شلوار پشمی مردانه ،   لباس هودی مردانه ، سویشرت مردانه و …  ما در این مطلب می خواهیم بیشتر با جدید ترین لباس پاییزه مردانه  آشنا شویم . با ما همراه باشید

استایل  اسپرت فصل  پاییزی

سیوشرت شلوار یکی از اسپرت ترین لباس های پاییزه ی مردانه محسوب می شود که در حال حاضر زیبا ترین و متنوع ترین طرح های آن شامل :

ست بلوز شلوار مردانه ، ست سویشرت شلوار مردانه ، ست گرمکن و شلوار مردانه و … با کیفیت پلی استر ، فتیله ملانژ ، پنبه ملانژ و … برای این فصل توصیه میشود .

ترجیها لباس ورزشی شما برای فصل پاییز از جنس پنبه و پلی استر باشد .

استایل رسمی مردانه مناسب فصل پاییز

یکی از استایل های رسمی مناسب آقایان در فصل پاییز پوشیدن یک دست کت و شلوار است برای مثال اگر شما یک مدیر ارشد هستید   و یا در مرکز کاملاً رسمی مشغول به کار هستید ، یا قصد دارید در یک سمینار یا پروژه ی مهم خیلی رسمی شرکت کنید ، پیشنهاد ما پوشیدن یک دست کت و شلوار به رنگ های  سورمه ای یا خاکستری ،  دودی ، نوک مدادی و … می باشد .

کت وشلوار

استایل نیمه رسمی مردانه مناسب فصل پاییز

پوشیدن لباس نیمه رسمی در فصل پاییز جزء یکی از پر طرفدار ترین استایل های پاییزه به شمار می رود که پوشش آن شامل :

  • کت تک
  • پوشیدن کت تک با شلوار جین
  • پوشیدن کت تک با شلوار کتان
  • پوشیدن جلیقه
  • پوشیدن کت تک با  تیشرت و شلوار جین و …

استایل راحتی پاییزی مردانه

این روز ها در بسیاری از خانه ها سیستم گرمایشی طوری استفاده میشود که نیازی به لباس خاص در زمستان و روز های سرد پاییز در خانه نیست ، اما اگر به فکر صرفه جویی و مصرف بهینه هستید ، توصیه میکنم با لباس های راحتی برند اندیشه آشنا شوید ، این لباس ها شامل بلوز و پیژامه ی مردانه ، کت و پیژامه ی کلاسیک ، بلوز شلوار پنبه ای و بلوز شلوار پنبه پلی استری می باشد .

استایل پاییزی دانشجویی

دانشگاه محل تحصیل و کسب علم و دانش است ، بنابراین سعی کنید لباس های جیغ و نامناسب نپوشید .

۱- جلیقه

پوشیدن جلیقه نه تنها به ظاهرتان جذابیت می دهد بلکه بدن تان را نیز به خوبی گرم خواهد کرد، در حالی که دست هایتان کاملا آزاد و راحت است.

۲- سویشرت مردانه

با پوشیدن یک شلوار کتان مشکی با بلوز آستین بلند و سویشرت مردانه بسیار جذاب و خوشتیپ باشید .

تیپ و استایل پاییزی مردانه

استایل دانشجویی پاییزه ۲۰۱۹

۳- بافت مردانه

بلوز آکسفور سفید با یک بلوز بافت استایلی بسیار شیک و دانشجویی است .

عمده فروشی پوشاک پاییزی

برای خرید عمده ی لباس پاییزه مردانه ، ست بلوز شلوار پاییزی مردانه ، سویشرت شلوار مردانه ، کاپشن شلوار مردانه ، سویشرت شلوار زنانه و … به تولیدی و عمده فروشی پوشاک تونبان مراجعه کنید .