تبدیل لباس های قدیمی به جدید

تبدیل لباس های قدیمی به جدید

  تبدیل لباس های قدیمی به جدید کار آسانی است که هر فردی با تخیل خود می تواند چیز جدیدی را برش داده و بدوزد ، که در این مقاله شرکت تولیدی پوشاک تونبان می خواهد با نشان دادن تصاویری ، نمونه هایی از این خلاقیت و ابتکار را به شما عزیزان آموزش دهد .

↑تبدیل تیشرت قدیمی به تاپ دکلته

از لباس های قدیمی خود لباس های جدید درست کنید. یک لباس کاملاً جدید از پارچه لباس قدیمی خود تهیه کنید. اگر می خواهید این کار را انجام دهید ، بهتر است از کالایی مانند لباس یا تی شرت بزرگی که پارچه های بیشتری در دسترس است برای شروع استفاده کنید.

↑تبدیل شلوار به شلوارک و تیشرت ساده به تیشرت جیب دار

لباس قدیمی خود را می توانید  به روز و جدیدتر مدل که مد است تبدیل کنید . شلوار پاره را سعی کنید به شلوارک تبدیل کنید و با گذاشتن جیب بر روی تیشرت ساده آن را جدید کنید . همچنین می توانید دامن بلند را به دامن کوتاه تر یا یک تی شرت را به یک کیف و … تبدیل کنید.

↑با لباس قدیمی کیف خرید بدوزید

برای ساخت لوازم جانبی جدید از لباس های قدیمی خود استفاده کنید. به عنوان مثال از پارچه های موجود در لباس های قدیمی خود برای پوشاندن پیشانی پارچه استفاده کنید یا از نوارهای نازک پارچه های مختلف برای بافتن دستبند یا گردنبند استفاده کنید. تبدیل یک تی شرت قدیمی به یک کیف دستی شیک نیز آسان است.

↑از لباس های قدیمی پرده بدوزید

با لباس های قدیمی می توانید پرده های وصله دار بدوزید که یک ویژگی بی نظیر برای خانه شما باشند. ابتدا ابعاد پرده های موجود خود را اندازه بگیرید. سپس بسیاری از مربع های مشابه پارچه را از لباس های قدیمی خود برش دهید. تنوع بیشتر رنگ ها پرده شما را  بی نظیر تر جلوه میکند. مربع ها را در امتداد لبه های خود در یک تکه پارچه منسجم بدوزید ، تا زمانی که ابعادی را که در ابتدا اندازه گیری کرده اید ایجاد کنید.

↑یک بالش فانتزی بدوزیدبا لباس های قدیمی خود

 تیشرت های قدیمی ، به خصوص مدل های نرم ، بالش های زیبایی را می توانید بدوزید. بازوهای یک تی شرت و خط الراس دور گردن را قطع کنید. برش هایی که ایجاد کرده اید را بوزید و بالشتک را به سمت داخل بپیچید ، بنابراین درزها روی قسمت داخلی قرار دارند و سپس با پنبه اخل آن را پر کنید. 

مطالب مرتبط

دوخت لباس های زیبا با لباس های قدیمی

تبدیل لباس های قدیمی به جدید